Body niemowlęce – podstawa każdej wyprawki

Przyszli rodzice przed pojawieniem się nowego członka rodziny na świecie przygotowują się do nowej roli. Przygotowują pokoik, kupują meble, wózek i oczywiście ubranka niemowlęce. Aby skompletować odpowiednią wyprawkę dla maleństwa, poszukiwania powinniśmy rozpocząć od wyboru odpowiedniego body, bo to właśnie body jest podstawą ubioru każdego noworodka.

Większość rodziców decyduje się na body kopertowe, czyli takie które zapina się po całej długości i w kroku. Body kopertowe zakładamy dziecku w pozycji leżącej, nie trzeba go wkładać dziecku przez główkę, po prostu kładziemy rozpięte body na przewijaku bądź łóżku, na nie kładziemy dziecko, wkładamy po kolei rączki w rękawki, zapinanym na brzuszku oraz w kroku.


Z czym łączyć body niemowlęce?

Body niemowlęce możemy łączyć z wieloma elementami garderoby niemowlęcej. Świetnie sprawdzają się w połączeniu z sukienkami, półśpiochami, śpiochami i spodniami. W upalne dni body niemowlęce może nam służyć jako pojedyncze ubranko. Świetnie zakrywa plecki i brzuszek naszego szkraba, nie podwija się, nie odgina. Możemy ich również używać jako dodatkowej warstwy pod pajacyk. Body niemowlęce jako baza stylizacji może nam również służyć jak bluzeczka pod bluzy i kamizelki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.