Body niemowlęce jakie wybrać do szpitala?

Wielu początkujących rodziców zastanawia się nad tym jakie body niemowlęce będzie najlepsze do szpitala dla noworodka? Na pierwsze dni świetnie sprawdzi się body kopertowe.

Co to jest body kopertowe? Body kopertowe, to body zapinane po całej długości na napy. Jest to bardzo wygodne ubranko niemowlęce, które w łatwy i szybki sposób założymy i zdejmiemy noworodkowi. 

Body niemowlęce kopertowe jest bardzo łatwe w zakładaniu i możemy ubierać je dziecku w pozycji leżącej. Jest to bardzo dobre rozwiązanie dla świeżo upieczonych rodziców, którzy nie mają jeszcze wprawy w przebieraniu maluszka.

Body niemowlęce świetnej jakości

Istotną kwestią podcza wyboru ubranek dla naszego maleństwa jest jakość materiału z jakiego są one uszyte. Wybierajmy ubranka najwyższej jakość, certyfikowanych producentów. Ubranka bezpośrednio dotykają delikatnej skóry noworodka. Dlatego powinny być uszyte z najlepszej jakości bawełny.

Godne polecenia są tu ubranka z bawełny organicznej, bezpieczne dla skóry skłonnej do podrażnień (idealne dla alergików). Do produkcji bawełny eko stosuje się tylko i wyłącznie naturalne metody.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.